Výprava za borůvkami a přípravy na letní slunovratovou slavnost

Tento týden jsme prožili nezapomenutelné chvíle plné zábavy a dobrodružství. V pondělí jsme s našimi žáky vyrazili na výpravu, jejímž cílem byla mýtina porostlá překrásným borůvčím. Naše úsilí bylo odměněno – borůvky byly nejen hojné, ale i neuvěřitelně lahodné. Každý z nás si nacpal břicho a s modrými pusami jsme se vraceli zpět, spokojení a plní energie.

V úterý se neslo ve znamení příprav na letní slavnost slunovratu. Konala se divadelní zkouška kostýmů, kde si žáci mohli vyzkoušet své role a procvičit své herecké dovednosti. Večer nás pak čekala sladká tečka – palačinky s lahodnou marmeládou a jogurtovým dipem. Příprava palačinek byla společnou aktivitou, do které se zapojili jak děti, tak dospělí, a výsledek stál opravdu za to.

Těšíme se na další společné zážitky a děkujeme všem za účast a pomoc při našich aktivitách!