Kdo jsme

Žijeme ve spojení s přírodou

Pod názvem Vlesedu se sdružili lidé v našem regionu, kteří chtějí žít ve spojení s přírodou a přejí si, aby v přírodě vyrůstaly i jejich děti. Toto společenství založilo spolek Hnízdo Beskydy, který je zřizovatelem Lesní komunitní školy a školky Hnízdo – škola, která voní lesemKomunitního centra s enviromentálním přesahem. V krásném prostředí Beskyd na horské chatě vzděláváme své děti a pečujeme o prostředí, které nás obklopuje.

Školní tým
076feb8a-4032-48ba-ba58-bbcd80d3e704

Koncepce

Tým nadšenců a bezpečné prostředí

Na prvním stupni děti staví základy, získávají základní vědomosti a dovednosti, v rytmickém koloběhu dne, týdne a roku. Na druhém stupni je pak vzdělávání více sebeřízeným procesem, děti jsou partnery, kteří své vzdělávání aktivně ovlivňují.

Celá koncepce
DSCF9337-01

Ceník

Snažíme se být dostupní
širokému okruhu zájemců

4 200 Kč / měsíc – pro členy spolku Hnízdo Beskydy z.s.
5 200 Kč / měsíc – pro ty, kteří nejsou členy spolku

Více o cenách

Školní poradenské pracoviště

ŠPP zajišťuje koordinaci a poskytování preventivních, poradenských a diagnostických služeb přímo ve škole.

VÍCE O PRACOVIŠTI

Dobré a s láskou připravené jídlo je jednou z hodnot našeho projektu.

VÍCE O JÍDELNĚ

Školní družina

Školní družina Klubák má kapacitu 30 dětí a slouží zejména pro děti prvního stupně.

VÍCE O DRUŽINĚ

Vše postatné na jednom místě

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Integer posuere erat a ante venenatis dapibus posuere velit aliquet. Duis mollis, est non commodo luctus, nisi erat porttitor ligula.

Všechny dokumenty