Ceník

Školné
Ceny se snažíme dlouhodobě udržet, abychom byli dostupní širokému okruhu zájemců.
4 200 Kč / měsícPro členy spolku Hnízdo Beskydy z.s.Cena se skládá ze školného (2 000 Kč) a z členského příspěvku (2 200 Kč). Členové spolku mají dále slevu 400 Kč na členský příspěvek v případě, že do školy docházejí 3 a více jejich dětí.
5 000 Kč / měsícPro ty, kteří nejsou členy spolku
4 500 Kč / rokPro žáky v programu individuálního vzdělávání
Stravné
Máme výbornou kuchyni s usměvavýma kuchařkama a jsme na zdravé stravování pyšní, ale jako soukromá škola bohužel stravu nemáme dotovanou. Proto je cena za oběd vyšší než v běžných státních školách.
Oběd
Vyúčtovává se zpětně za každý měsíc podle počtu odebraných obědů.
70 Kč / denDítě do 6 let
80 Kč / denDítě od 7 do 10 let
90 Kč / denDítě od 11 do 14 let
100 Kč / denDítě od 15 let a výše
Odpolední svačina
Počítá se automaticky k obědu, pokud někdo nechce odpolední svačinu, je třeba toto nahlásit. Vyúčtovává se zpětně za každý měsíc podle počtu odebraných svačin.
10 Kč / denDítě do 6 let
20 Kč / denDítě od 7 let a výše
Přespávající děti
Provozní příspěvek spolek Hnízdo Beskydy z.s.
Děti se mají možnost v Hnízdě přespávat v prostorách, které zajišťuje spolek Hnízdo Beskydy. K tomu se váže i stravování.
Vyúčtovává se zpětně za každý měsíc podle počtu přespání.
150 Kč / denNocležnéOd 18:00 se účtuje pobyt dětí do rána – přespávání.
Stravné
Vyúčtovává se zpětně za každý měsíc podle počtu odebraných snídaní, svačin a večeří.
25 Kč / denSnídaně
20 Kč / denDopolední svačinaRodiče mohou přihlásit děti k úterním a středečním dopoledním svačinám – i pro ty, které nespí.
50 Kč / denVečeřeTeplé jídlo.